Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Tepelné hospodářství Holešov, spol. s.r.o.

SportCentrum Holešov
Tepelné hospodářství Holešov

Aquazorbing v Holešově - 29. 4. 2018

Dne 29.4.2018 proběhla na našem bazéně akce s názvem Aquazorbing v Holešově, kterou jsme pořádali společně s Městem Holešov. Počasí ani temín konání akci příliš nesvědčil - venku bylo opravdu nádherné počasí a potenciálně pro spoustu lidí prodloužený víkend, ale i tak si našla pěkná řádka rodičů i dětí čas a přišli nás navštívit. Dokonce prý v jednu chvíli nebyly ani volné skříňky a zákazníci museli čekat, než se uvolní. Naštěstí situace trvala jen krátce a tak se snad dostalo na všechny, kteří se chtěli jít vyřádit na vodu.

Pánové ze společnosti AQUAZORBING.CZ přijeli včas a po krátké domluvě si začali rozbalovat své atrakce. Připravili si pro nás dvě nafukovací koule a nafukovací válec, do kterých člověk vleze, kouli nebo válec nafouknou a vypustí jej na hladinu. Dále si pro nás připravili vodní houpačku, která unese až čtyři osoby a houpací "kalich". Pro ty nejmenší byl připravený prolézací nafukovací domeček.

Kolem půl druhé už se postupně začali scházet první návštěvníci a ve dvě vše vypuklo. Všechny atrakce byly neustále v permanenci. Na nafukovací koule a válec se brzy vytvořila pěkná řada. Obsluha ale vše dostatečně hlídala a často vyměňovala děti, tak se dostalo na všechny zájemce. Některým se to tak líbilo, že si vystáli řadu i několikrát.

Tři hodiny vyhrazené pro vodní hrátky uběhly velmi rychle a tak nezbylo, než se rozloučit s pány z AQUAZORBING.CZ a celou akci ukončit.